+13 fotó
Hirdetéskód: 8939018
Referenciaszám: 393511
Frissítve: 12 napja
Budapest XI. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 95,38 millió Ft
95,38 millió Ft
1,47 millió Ft/m²
65 m²
3 szoba
1. emelet
Eladó téglalakás Budapest, XI. kerület, 65nm, 95.380.000Ft - Költözhető!
Használatba vételi engedéllyel rendelkező lakások, AKÁR AZONNALI BEKÖLTÖZÉSSEL!
Első emeleti, nappali + 2 hálószobás, 2 terasszal még elérhető!
Helyiségei:
nappali - 19 nm
szoba - 13 nm
szoba - 12 nm
előtér - 7 nm
konyha - 10 nm
fürdőszoba WC-vel - 5 nm
külön WC - 1 nm
A XI. kerület zöldövezeti környezetében, ideális elhelyezkedéssel, TOVÁBBI eladó lakások várják új tulajdonosaikat 43 nm-től 150 nm-ig. Kiváló választás mindazoknak, akik a belváros közelségét keresik, de egy csendes, nyugodt környéken szeretnének élni. A remek megközelíthetőség és a környék infrastruktúrája is hozzájárul a kiváló választáshoz.
3%-os hitel? Igen!
Ez az ingatlan megfelel a jelenlegi otthon start és támogatott lakáshitel-program (pl. CSOK Plusz) feltételeinek!
További, hasonló paraméterekkel rendelkező lakásaink is elérhetők – kérje ajánlatunkat, segítünk megtalálni az Önnek legmegfelelőbbet!
A város tömegközlekedési eszközeivel és autóval is könnyen elérhető: a metró csupán 5 percnyi távolságra, a bevásárlóközpontok és autópályák 10 percen belül elérhetők.
A Budai hegyek között megbúvó kis villaszerű házakban találhatóak a lakások. Különlegességük, hogy van olyan épület is, ahol mindössze 9 lakás található.
A lakók biztonsága érdekében portaszolgálat és kártyás beléptető rendszer biztosítja a bejutást. Minden villa alatt teremgarázs található, ahol parkolóhely vásárlására van lehetőség. A lakásokhoz lifttel is megközelíthető parkolóhelyek tartoznak, és orvosi rendelő is működni fog az egyik villában. Tárolóhelyiség vásárlására is van lehetőség.