Eladó lakás Budapest XI. kerület, Kőérberek 100 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8510745
Frissítve: 12 hónapja

Budapest XI. kerület eladó téglalakás 2+1 fél szobás: 77 millió Ft

0 Ft
0 Ft/m²
210 396 Euro
2 103,96 Euro/m²
100 m²
Alapterület
2+1 fél szoba
Szobák száma
Teljesen felújított nettó 100nm-es,10nm-es örökpanorámás teraszos,nagyon csendes és karnyújtásnyira az erdő.Kocsibeálló több autó részére. Első lakásos CSOK-ra nem alkalmas (80 millió a határ,ha jól tudom) Az ingatlan még helyrajzszámos! Kp-s vevőket várunk!
Megnézem a videóbemutatót

Tulajdonságok

Típus:
Szintek száma:
2
Állapot:
Fűtés:
Építés éve:
1995
Terasz:
10 m²
Energetikai besorolás:
A
Átlagos rezsiköltség:
30 000 Ft/hó
beépített konyhabútorbeépített szekrénycsendesduplakomfortosgardróbgépesítetthőszigeteltinternetkábeltévékamrakandallókaputelefonkertklímakocsibeállómelléképületpanorámaparabolaantennaparkettásredőnyreluxariasztószigeteltteraszvilágosvillany

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 288 3

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 288 3

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 288 3

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem