+17 fotó
Hirdetéskód: 9014781
Referenciaszám: M328333-5229829
Feltöltve: ma
Budapest XI. kerület eladó téglalakás 4+1 fél szobás: 164,8 millió Ft
164,8 millió Ft
1,54 millió Ft/m²
107 m²
4+1 fél szoba
3. emelet
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest 11. kerületében, nagyon jó helyen lévő, nagy lakás eladó. A társasház a Móricz Zsigmond Körtér közelében ( 4 -es Metró ) található, a 107 nm-es lakás, 3. emeleti, liftes, rendezett lépcsőházból közelíthető meg. Bérbe adás ( akár rövid távra is ) nem korlátozott! 4 nagy szoba, 1 félszoba konyha, spájz, fürdőszoba + WC , külön WC , és egy sarokra épült erkély található. A lakás csendes utcában, minden közintézményhez közel helyezkedik el. Egyetemisták, ( külföldiek ) kedvelik ezt ezt a környéket, hisz az ELTE közel van a lakáshoz! Nagy családnak vagy befektetésnek kiváló. A lakás termentes, részben felújított. Fűtés gázkonvektorral vagy a cserépkályhába épített ( áram vagy gáz ) melegítéssel működik. A melegvizet villanybojler szolgáltatja. Tehetmentes, hitelképes a lakás ! Energetikai tanúsítvány jelenleg nem áll rendelkezésre.Az OTP Bank szakmai hétterével, ingyenes, gyors, szakszerű ügyintzéssel áll rendelkezésre. Az OTP Ingatlanpont kizárólagos ajánlásával.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Gáz (konvektor)
1921
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 905 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
709 224 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.