+15 fotó
Hirdetéskód: 9005636
Referenciaszám: 353488
Feltöltve: 1 napja
Budapest XI. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 210 millió Ft
210 millió Ft
2,66 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
79 m²
3 szoba
2. emelet
Eladó Lakás, Budapest XI. kerület 210.000.000 Ft
MADÁRHEGYI LIFTES PENTHOUSE TEREMGARÁZZSAL/H10
Újbuda legszebb modern zöldövezeti részén N+2 szobás 79 nm-es 2. emeleti napfényes lakás 210 M Ft-ért eladó.
A kedvelt társasház kis lakásszámú, megbízható beruházó által megépített, könnyen megközelíthető helyen található.
A teremgarázsból LIFTtel juthatunk fel a felső szintre. Az ingatlan 2 hálószobás, kádas fürdőszobás külön wc-vel. Az előszoba praktikus beépített bútorzattal ellátott.
Nappalija gyönyörű világos, nyugati tájolású, hatalmas nyílászárókkal. A konyha gépesített, innen is kiléphetünk a 14 nm nagyságú teraszra.
A nettó 72 nm-es ingatlan trendi, fiatalos színvilágú, újszerű, megkímélt állapotú.
A szép nagy, örökzöldekkel beültetett közös kert is használható.
Hőszivattyús mennyezeti hűtés/fűtés és padlófűtés található az ingatlanban.
Parkolás 2 gépkocsi részére megoldható. Teremgarázs (+10 M Ft ) . Udvari beálló (+5 M Ft ) Tároló 6 nm (+3 M Ft).
Nívós környék , biztonságos környezet. Kiváló a lokáció, könnyen megközelíthető az M1 /M7 autópályáról és tömegközlekedéssel is. Számos bevásárlási lehetőség a közelben: ETELE PLAZA, ALLE, ELEVEN CENTER, BUDAÖRSI BEVÁSÁRLÓCENTRUM.
Várom érdeklődését!
Tulajdonságok
Téglalakás
3
Újszerű
2018
A+
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 220 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
903 744 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.