+13 fotó
Hirdetéskód: 9004137
Feltöltve: 2 napja
Budapest XI. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 118 millió Ft
118 millió Ft
2,41 millió Ft/m²
49 m²
2 szoba
földszint
XI. METRODOM ŐRMEZŐ LUXUS LAKPARKJA-2 SZOBÁS OKOSOTTHON
METRODOM ŐRMEZŐ LAKÓPARK !
REMEK LOKÁCIÓ- LUXUS ÉLETFORMA. ! EXKLUZÍV KÖRNYEZET !
A+++ ENERGIAHATÉKONYSÁG - NAPELEM - HŐSZIVATTYÚ - OKOSOTTHON !
XI. METRODOM ŐRMEZŐ LAKÓPARKBAN kínáljuk megvételre ezt a ZÖLD OTTHONT, valódi megújuló energiával, elit környezetben, a természet közelsége és a modern élet ötvözetében.
A lakóparkban számos szolgáltatás biztosítja a luxus életérzést a lakók számára.
- Szabadtéri élménymedence
- Napozó terasz
- Szauna
- Edzőterem
- Játszótér
- Zárt hatalmas ősfás pihenőpark
- Grillező
- 24 órás portaszolgálat
- Arcfelismerő beléptető kamerarendszer
- közösségi nappali-ingyenes wifi
A fűtést és hűtést a korszerű, energiahatékony mennyezeti hűtés-fűtés rendszer biztosítja, melyet akár mobiltelefonról is irányíthatunk az OKOSOTTHON rendszernek köszönhetően.
A lakás 49 nm-es, 2 szobás, földszinti, 8 nm-es terasszal, közvetlen kijárással a kertbe.
A konyha magasfényű beépített bútorozott, gépesített.
A fürdő wc külön helyiségben található.
Rendkívül alacsony fenntartási költségek !
A parkolás igény esetén teremgarázsban megoldott, akár elektromos töltővel ellátva, illetve tároló is vásárolható az ingatlanhoz, de nem kötelező.
A parkolás az utcán ingyenes.
Lokációját tekintve szintén remek, az Őrmezei út és Mikes Kelemen utca által határolt ősfás, parkos területen helyezkedik el , Újbuda egy különálló kis luxus világa.
Mindezek mellet nem messze a 4-es metró, Kelenföldi vasútállomás, bevásárlási lehetőségek.....
Itt nincs kompromisszum, minden igényt kielégítő otthon a már megszokott METRODOM minőségben!
A Metrodom Csoport az innovatív ingatlanok specialistája, a hazai lakóingatlan-fejlesztő piac egyik vezető szereplője.
Amennyiben szeretne ilyen páratlan környezetben élni, jöjjön el és hagyja , hogy magáva ragadja ez az életstílus.
Tulajdonságok
Téglalakás
4
Új építésű
Hőszivattyú
2022
8 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 624 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
507 818 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.