Eladó lakás Budapest XI. kerület, Péterhegy 92 nm
Eladó lakás Budapest XI. kerület, Péterhegy 92 nm
Eladó lakás Budapest XI. kerület, Péterhegy 92 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 9011267
Referenciaszám: M224973-5228374
Feltöltve: ma

Budapest XI. kerület eladó téglalakás 4 szobás: 133,08 millió Ft

133,08 millió Ft
1,45 millió Ft/m²
92 m²
Alapterület
4 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. OTP hitelekhez kamatkedvezményt adunk a nálunk vásárló ügyfeleinknek! Hitel és CSOK tájékoztatás, már a megtekintést követően, díjmentesen elérhető! Lakások mérete: 43 nm-es, 1,5 szobás lakástól a 150 nm-es, 5 szobás és a tetőteraszos, exkluzív penthouseig. Valamennyi lakáshoz lehetőség nyílik garázs vásárlására. 5-10 nm nagyságú tárolók választhatók. Energetikai tanúsítvány nincs de adás vételig meg lesz oldva Tudjon meg többet, hívjon bizalommal! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Referencia szám: M224973-ZE

Építés éve:
2025
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
alacsony közös költségamerikai konyhacsendeshőszigeteltjó közlekedésűkaputelefonklímaliftösszkomfortosparkettásredőny

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Hegedűs Tibor
OTPip - Budapest I. kerület Fő utca 7 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 329 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 449 192 Ft
Második évtől
572 707 Ft
Kedvezményes kamat
7,99% 8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.