+9 fotó
Hirdetéskód: 8891406
Referenciaszám: H513802
Frissítve: 6 napja
Budapest XI. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 123,9 millió Ft
123,9 millió Ft
2,29 millió Ft/m²
54 m²
3 szoba
3. emelet
Modern elegancia Sasad szívében
Sasad Ligetben 3. emeleti 54 nm-es lakás eladó.
Lakás elrendezése nappali, konyha, 2 hálószoba, fürdőszoba, wc, 2 terasz.
A modern szigetelésnek és korszerű gépészetnek köszönhetően a rezsi minimális.
Ideális választás fiatal pároknak, akiknek számít a minőség, vagy befektetőknek, hiszen a fiatal építésű sasadi lakások pillanatok alatt kiadhatók magas áron.
Teremgarázsban van egy beálló, és egy tároló is melyek a lakáshoz tartoznak, ezeket NEM kötelező megvásárolni. Ár: 21 Mft
Tulajdonságok
Téglalakás
Házközponti
2009
12 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
533 209 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2