Eladó lakás Budapest XI. kerület, Szentimreváros 50 nm
Eladó lakás Budapest XI. kerület, Szentimreváros 50 nm
Eladó lakás Budapest XI. kerület, Szentimreváros 50 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 9014751
Referenciaszám: LK010970-5229709
Feltöltve: 2 napja

Budapest XI. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 75,6 millió Ft

75,6 millió Ft
1,51 millió Ft/m²
50 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Világos, 2 szobás lakás eladó XI. KERÜLETBEN KÉT ERKÉLLYEL! Budapest XI. kerület, Nagyszőlős utca Eladó egy 50 m²-es, 2. emeleti lakás, amely két különnyíló szobával rendelkezik mindkettő saját erkéllyel! Emiatt könnyen két külön bérlőnek is kiadható (ideális egyetemisták számára) stabil, hosszútávú hozamot biztosíthat! Déli fekvésének köszönhetően egész nap világos, kellemes hangulatú otthon, ahol a természetes fény dominál. Az ingatlan közepes állapotú. Kiváló közlekedés:A 49-es villamos mindössze 10 perc sétára, így gyorsan elérhető a belváros és az egyetemi központok is.

Építés éve:
1970

Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 08

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 255 181 Ft
Második évtől
325 348 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.