+17 fotó
Hirdetéskód: 8896353
Referenciaszám: LK075138-5153597
Frissítve: ma
Budapest XI. kerület eladó téglalakás 4 szobás: 169 millió Ft
169 millió Ft
1,88 millió Ft/m²
90 m²
4 szoba
7. emelet
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
XI. kerületben az Allee Bevásárlóközpont közelében, a Baranyai téren, eladó, 90 nm-es, erkélyes lakás, rendezett liftes társasház 7. emeletén.2010-es években teljeskörűen felújított ingatlan, két lakás összenyitásával nyerte el jelenlegi elrendezését. Az igy kialakított nappali, plusz három hálószobás ingatlan egy igazi kuriózum a környéken.A nappali, mely 43 nm, a teljesen gépesített konyhával van összenyitva, erkélyes, déli tájolású, mely a csendes Baranyai tér felé néz. A három hálószoba külön bejáratú. A kialakítás során fontos szempont volt a két mellékhelyiség, igy az egyik a fürdőkádas fürdőszobában kapott helyett, míg a másik külön helyiségben került elhelyezésre. Az ingatatlan klimatizált.Lokáció kiváló, az Allee Bevásárlóközpont, a Fehérvári úti Vásárcsarnok, Móricz Zsigmond körtér, 4-es metró, 4-6-os villamos és számos további villamos- és buszjárat, orvosi rendelők, iskola, egyetemek 1-2 perces sétán belül elérhetők.További információkért és a megtekintés miatt kérem, keressen elérhetőségeimen!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Energetikai tanúsítvány folyamatban
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Távfűtés
1950
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 1 690 03
Hitelkalkulátor
Második évtől
727 299 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.