+6 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 8994452
Referenciaszám: LK061331
Feltöltve: 10 napja
Budapest XI. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 69,25 millió Ft
69,25 millió Ft
2,23 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
31 m²
1 szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Új építésű stúdiólakás kiemelkedő méretű erkéllyel Újbuda Garden
Eladó a XI. kerület dinamikusan fejlődő részén egy 26,46 m² alapterületű, 4. emeleti, délnyugati fekvésű stúdiólakás. Az ingatlan különlegessége a kategóriájában ritka, 9,17 m²-es erkély, amely méretéből adódóan valódi élettérként funkcionál.
Műszaki tartalom és felszereltség:
Az Újbuda Garden projektet a minőségi anyaghasználat és a modern technológiai megoldások jellemzik:
Hűtés-fűtés: Modern mennyezeti rendszer, amely esztétikus (hőleadók nélküli) és energiatakarékos megoldást nyújt.
Fényviszonyok: A nagy üvegfelületeknek köszönhetően a belső tér világos, a komfortot elektromos redőnyök egészítik ki.
Minőség: Válogatott, prémium hidegburkolatok és precíz kivitelezés.
Lokáció és befektetési érték:
Az ingatlan elhelyezkedése mind saját célú használatra, mind bérbeadásra optimális. A közvetlen közelben található az Infopark, a MOL Campus, az Allee, valamint az egyetemi negyed (BME) is.
Közlekedés: Az 1-es villamos és a MOL Bubi állomás 1 perces sétával elérhető.
Környezet: A Kopaszi-gát közelsége rekreációs lehetőséget, a környező irodaházak pedig stabil bérlői kört biztosítanak.
Vásárlási feltételek:
Az ingatlan júniusi szerződéskötéssel értékesíthető, a műszaki átadás várható időpontja augusztus. Előszerződés kötésére van lehetőség.
Vételár:
Vásárláskor fizetendő: 72.900.000 Ft
Az 5%-os ÁFA visszaigényelhető, így az ingatlan effektív ára: 69.255.000 Ft.
Részletes műszaki dokumentációt igény esetén e-mailben küldök. Érdeklődés esetén hívj, vagy írj üzenetet.
Tulajdonságok
10
2026
9 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 13
Hitelkalkulátor
Második évtől
298 020 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 13
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 13