Eladó lakás Budapest XI. kerület 77 nm
Eladó lakás Budapest XI. kerület 77 nm
Eladó lakás Budapest XI. kerület 77 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 8998310
Referenciaszám: LK093406
Feltöltve: 8 napja

Budapest XI. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 143,5 millió Ft

143,5 millió Ft
1,86 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
77 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
XI. kerület frekventált részén, a BME és a Gellért-tér közelében TELJESEN FELÚJÍTOTT lakás eladó. A lakás nettó alapterülete 79 m2 (tulajdoni lapon 77 m2), nappali plusz 2 hálószoba, 3.emeleten található, rendezett, liftes társasházban, ablakai kertre néznek. Az ingatlan teljeskörűen felújított állapotban kerül átadásra: - új villany és vízvezeték hálózat, - új fűtésrendszer (kondenzációs BOSCH kazán), - új nyílászárók, beltéri ajtók, redőny, szúnyogháló, - új bejárati ajtó, - új burkolatok,- beépített konyhabútor, - klimatizálás. Felújítás elkészülésének tervezett ideje: 2026 szeptember. A pincében a zárható tároló tartozik a lakáshoz, a közös költség 26.000,-Ft/hó. JELENLEG MÉG TART A FELÚJÍTÁS, így a leendő tulajdonosnak a felújítás részleteivel kapcsolatosan több tételbe is lehetősége van beleszólni (anyag használat, színek stb.), így az ingatlan teljeskörűen saját ízlés szerint alakítható, ez egy rendkívül páratlan lehetőség. Kiváló környék, kiváló befektetés első lakást vásárlóknak és kiadásra befektetőknek is!

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
6
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1950

Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 06

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 484 371 Ft
Második évtől