Eladó lakás Budapest XI. kerület 87 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9004129
Feltöltve: 2 napja

Budapest XI. kerület eladó téglalakás 4 szobás: 179,9 millió Ft

179,9 millió Ft
2,07 millió Ft/m²
87 m²
Alapterület
4 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Eladó tulajdonostól XI. kerület Őrmező kertvárosi részén 2007-ben átadott 6 lakásos sorház szélső, saját kertes, kétszintes, 87 m2-es, 4 szobás lakása. Tartozik hozzá 1 db felszíni parkoló, mely közvetlenül a lakás saját 175 m2-es kertjéből nyílik, továbbá 1 db 8,5 m2-es tároló a garázsszinten, melynek ára 7 M Ft, és kötelezően megvásárolandó. Külön megvásárolható egy 15 m2-es garázs, ára: 8 M Ft. A lakás déli tájolású, világos, napos, rendelkezik egy 23m2-es terasszal a földszinten és egy 10 m2-es erkéllyel az emeleten, mely két hálószobából is megközelíthető. A lakásban 2 db WC található, egy a földszinten, egy az emeleti fürdőszobában. A földszinten az előszobán, és a mosókonyhán kívül a nappali és konyha helyezkedik el, melyek egybe nyitottak (35m2). Az emeleten található 3 db hálószoba (12, 11, 9 m2) és a fürdőszoba. Minden lakóhelyiség klimatizált. Központi fűtés, kondenzációs kazán. Kitűnő infrastruktúrájú környék, buszok, 4-es metró, közértek, iskolák, óvodák a közelben. Ingatlanközvetítők kérem, ne hívjanak.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
3
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2007
Erkély:
34 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Átlagos rezsiköltség:
34 000 Ft/hó
amerikai konyhabeépített konyhabútorbeépített szekrénybútorozatlancsatornacsendesduplakomfortoserkélyétkezőgarázsgardróbgázgépesítetthőszigeteltinternetjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékaputelefonkertkapcsolatosklímakocsibeállómosókonyhapinceriasztóteraszvilágosvillanyvízvízórás