+12 fotó
Hirdetéskód: 9011172
Referenciaszám: M328149-5228259
Feltöltve: ma
Budapest XI. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 100 millió Ft
100 millió Ft
1,52 millió Ft/m²
66 m²
2 szoba
3. emelet
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
***XI. KERÜLET, ALLEE KÖZELÉBEN - NAPFÉNYES, ERKÉLYES LAKÁS BEFEKTETÉSRE IS!***
Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb részén, az ALLEE és a MÓRICZ ZSIGMOND körtér közelében kínálok megvételre egy 66 nm-es, MODERN, FELÚJÍTOTT VILÁGOS lakást, LIFTES társasház 3. emeletén.
Azonnali hozam lehetőség - megbízható bérlőkkel!
A LAKÁS FŐBB JELLEMZŐI
- 66 nm alapterület
- világos, napfényes terek
- DK-i tájolás
- 6 nm-es erkély
- modern, felújított állapot
- 3 rétegű hőszigetelt nyílászárók
- távfűtés egyedi mérőkkel
- kellemes, élhető otthon kiváló elosztással
EXTRÁK
- saját, zárható 5 nm-es pincei tároló
- tehermentes ingatlan
- liftes ház
- alacsony fenntartási költségek
TÁRSASHÁZ
- rendezett, karbantartott épület
- anyagilag stabil, megtakarítással rendelkezik
- nemrég felújított elektromos hálózat
- jó lakóközösség
BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉG
- jelenleg bérlők lakják
- szívesen maradnának - így az ingatlan azonnali bevételt biztosíthat
LOKÁCIÓ & INFRASTRUKTÚRA KIEMELKEDŐ!
- Allee bevásárlóközpont és Móricz Zsigmond körtér 2 perc sétára
- kiváló közlekedés: 4-es metró, villamosok, buszok
- közelben: iskolák, orvosi rendelő, boltok
- számos étterem, kávézó és szórakozási lehetőség
- Bartók Béla út pezsgő kulturális élete, galériái
Minden adott egy kényelmes, városi élethez
KINEK AJÁNLOTT?
- befektetőknek - azonnali kiadhatóság
- saját otthonnak
- fiatal pároknak vagy egyetemistáknak
Ha ingatlan vásárlásával egy ÉRTÉKÁLLÓ BEFEKTETÉST is szeretne egyben, akkor ez egy remek lehetőség az ön számára.
Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel és kedvezményes pénzügyi konstrukciókkal áll ügyfelei rendelkezésére!
VIP-szolgáltatást nyújtunk az OTP-hiteltermékek ügyintézésében.