+7 fotó
Hirdetéskód: 8785857
Referenciaszám: 154_cll
Frissítve: 17 napja
Budapest XIII. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 111,6 millió Ft
111,6 millió Ft
1,59 millió Ft/m²
70 m²
3 szoba
1. emelet
Eladó téglalakás Budapest XIII. kerület Angyalföld 70m2 111600000 Ft
Budapest 13. kerületében, egy 2021-ben épült angyalföldi apartmanház 1. emeleti lakása keresi új tulajdonosát.
A lakás 70 nm-es, amerikai konyhás nappali+ 2 hálós, nappalija a 4 nm-es erkélyre nyílik.
Fűtése: távfűtés egyedi méréssel. A ház alatti mélygarázsban parkolóhely vásárolható 4 méretben. Az eladási ár a konyhabútort, és a beépített gépeket tartalmazza, a képeken látható bútorok és gépek, igény esetén további megegyezés tárgyát képezik 3,5 mFt értékben.
A ház rendezett, 2 liftes, nagy belső kerttel. A bevásárlási, és szórakozási lehetőségek sétatávolságra vannak.
Tulajdonságok
Téglalakás
8
Újszerű
Távfűtés egyedi méréssel
2021
4 m²
A+
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 397 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
480 276 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 397 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 397 6