+17 fotó
Hirdetéskód: 8860306
Referenciaszám: LK030427-5128809
Frissítve: ma
Budapest XIII. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 93 millió Ft
93 millió Ft
1,5 millió Ft/m²
62 m²
3 szoba
1. emelet
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
KIEMELT AJÁNLAT CSAK NÁLUNK!Kucsma utcában eladó egy 59,8 nm-es, 1+2 szobás jó állapotú lakás 12,61 nm-es erkéllyel. ( Tulajdoni lapon 62 nm.) A ház 2007-ben épült, csöndes, nyugodt környéken mégis kiváló közlekedéssel. A lakás kiváló elosztású, kényelmes előszobával, külön, nem a nappaliból nyíló hálószobákkal, külön kialakítású a fürdő és a wc, valamint hatalmas erkéllyel. Az ablakokon redőny és szúnyogháló, hűtő klíma a nappaliban és cirkó fűtéses. A burkolatok, szaniterek, konyhabútor az eredetiek. A közlekedés kiváló, a közelben a 30, 30A buszok és a 14-es villamos. A lakás tehermentes, jelenleg bérlők lakják, akik szívesen visszabérelnék. A nappaliban lévő gardróbszekrény, a konyhabútor és a klíma a vételár része.A lakáshoz tartozik és kötelezően megvásárolandó egy teremgarázs beálló + 7.000.000,-Ft és egy 5,16 nm-es tároló + 5.000.000,-Ft, összesen az ÁR: 105.000.000,-Ft!Befektetésnek és otthonnak is tökéletes választás!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
93000000 Ft
Teljes körű, díjmentes hitelügyintézés!!!
Otthon Start Program elérhető
Közel 300 budapesti ingatlan és több mint 80 új építésű budapesti projekt elérhető a kínálatomban.
Segítek megtalálni az Ön számára ideális otthont vagy befektetési lehetőséget, teljes körű ügyintézéssel.
Ingatlanspecialista
+36 70 678 6688
Referencia szám: LK030427-ZE
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Gázkazán
2007
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 08
Hitelkalkulátor
Második évtől
400 230 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 08
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 08