Hirdetéskód: 8946118
Feltöltve: 1 hónapja
Budapest XIII. kerület eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 52 millió Ft
52 millió Ft
1,63 millió Ft/m²
32 m²
1+1 fél szoba
1. emelet
XIII. kerületi ingatlan tulajdonostól eladó
Eladó a 13. kerületben a Göncz Árpád városközpont metróállomástól gyalog 5 percre egy 32nm-es 1,5 szobás 1. emeleti garzonlakás. A lakás ablakai a mellékutcára néznek nem pedig a Váci útra.
A lakáshoz tartozik egy 1-2nm-es külső tároló is. A házban van zárt kerékpártároló is.
Fix 3%-os hitel igényelhető rá.
Tulajdonságok
Téglalakás
2
Átlagos
Gáz (konvektor)
Nem adta meg a hirdető
Nincs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 912 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
223 784 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 912 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 912 4