+9 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9006834
Referenciaszám: H518047
Feltöltve: ma
Budapest XIII. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 90 millió Ft
90 millió Ft
1,53 millió Ft/m²
59 m²
2 szoba
3. emelet

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Eladóvá vált egy 59nm-es, kétszobás, zöldre néző valódi OTTHON a Kerekes utcában :)
De miért pont ezt válaszd? :)
+ 2009-ben épült társasház, jól karbantartott, kiváló állapotban van
+ a lakás maga a harmadik emeleten található, lifttel rendelkezik
+ az amerikai konyhás nappali 4 évvel ezelőtt teljes felújításon esett át
+ az ingatlan hőmérsékletéről az egyedi méréses házközponti kazán + wifis klímák gondoskodnak
+ közös költség 20e + rezsi átlagosan 10e ft havonta
+ az erkély a csendes, belső udvarra néz, hangulatos estékhez tökéletes :)
+ a lakás tehermentes, akár gyorsabb költözés is lehetséges megbeszélés szerint
+ saját parkolóhellyel bír az ingatlan, aminek a megvásárlása a vételáron felül lehetséges
+ kiváló közlekedés -villamosok, buszok, vonat nagyjából 5 perc sétára
+ a lakást alapvetően bútorozottan kínáljuk, így akár a befektetők azonnal ki tudják adni
Amennyiben felkeltettem érdeklődésedet, keress bátran :)
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Ez az ingatlan a "Felező csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.
Tulajdonságok
Téglalakás
Házközponti fűtés egyedi méréssel
2009
6 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
387 319 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.