Eladó lakás Budapest XIII. kerület, Angyalföld 523 nm
Eladó lakás Budapest XIII. kerület, Angyalföld 523 nm
Eladó lakás Budapest XIII. kerület, Angyalföld 523 nm
+1 fotó
Hirdetéskód: 9007979
Feltöltve: 1 napja

Budapest XIII. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 89 millió Ft

89 millió Ft
170,2 ezer Ft/m²
523 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Eladó egy 53 nm-es, 3 szobás (amerikai konyhás nappali + 2 háló) lakás Budapest 13. kerületének fejlődő részén. Az ingatlan a 2. emeleten található, kiváló tájolású és világos. Miért ezt válassza? Költözhető: 2026. első félév (már az idei évben birtokba vehető!). Közlekedés: Kiváló infrastruktúra, metró és villamosvonalak sétatávolságra. Környezet: Modern, dinamikusan épülő városrész, parkok és szolgáltatások a közelben. Parkolás: A lakáshoz kötelezően megvásárolandó egy saját gépkocsi-beálló, melynek ára: 6.000.000 Ft. Ideális választás saját otthonnak vagy értékálló befektetésnek egyaránt!

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
9
Állapot:
Új építésű
Fűtés:
Hőszivattyú
Építés éve:
2026
Energetikai besorolás:
A++
csatornacsendesjó beosztásújó közlekedésűkomfortosliftsaját parkolóvilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Sipos Lili Mirjam
XIII. kerület - Viza utca
Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 300 411 Ft
Második évtől
383 015 Ft
Kedvezményes kamat
7,99% 8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.