Eladó lakás Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Futár utca 52 nm
+15 fotó
Hirdetéskód: 9012307
Referenciaszám: 3566
Feltöltve: 1 napja

Budapest XIII. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 85,9 millió Ft

85,9 millió Ft
1,65 millió Ft/m²
52 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
XIII. kerület Angyalföld csendes, közkedvelt részén, kiváló közlekedés és remek infrastruktúra mellett kínálunk eladásra egy 2009-ben épült, újszerű állapotú, rendezett, szigetelt, liftes társasház első emeletén lévő, kertre néző, 2 szobás, nagyerkélyes lakást. Az ingatlan jó elosztású, gépesített amerikai konyhával rendelkezik, klímával és szúnyoghálós redőnyökkel felszerelt, rezsije alacsony, így ideális választás lehet saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt. A lakás egyik legnagyobb értéke a hatalmas, 24 nm-es erkély, amely kellemes, nyugodt környezetet biztosít kikapcsolódáshoz, társasági összejövetelekhez. A négyemeletes társasház kulturált lakóközösséggel és rendezett környezettel rendelkezik. A lakás tehermentes, azonnal költözhető! Ára: 85,9 M Ft A lakáshoz teremgarázs beálló opcionálisan vásárolható a házban 7,5 M Ft-ért! Érdeklődni: 06 30 494 3255

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2008
Erkély:
24 m²
Energetikai besorolás:
B
akadálymentesítettalacsony közös költségamerikai konyhabeépített konyhabútorbeépített szekrénycsatornacsendeserkélygarázsgázgépesítetthőszigeteltinternetjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékaputelefonklímaliftösszkomfortosparkettásredőnyszigeteltvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kiss Beatrix
Otthon Pláza
Az iroda összes hirdetése
+36 30 494 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 289 947 Ft