+13 fotó
Hirdetéskód: 8550661
Referenciaszám: 378651
Frissítve: 6 napja
Budapest XIII. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 179,9 millió Ft
179,9 millió Ft
1,93 millió Ft/m²
93 m²
3 szoba
1. emelet
Eladó téglalakás Budapest, XIII. kerület, 93nm, 179.900.000Ft - Victor Hugo utca
XIII. kerületben, Újlipótvárosban, a Victor Hugo utcában, 1. emeleti, 93 m2-es, 3 szobás, csendes, utcára néző, napos-világos, délkeleti fekvésű, alacsony fenntartású, hőszivattyú fűtésű, felújított állapotú, rugalmasan birtokba vehető téglaépítésű lakás, kulturált lakóközösségű házban eladó!
A közös költség 50.000Ft havonta felújítási alappal.
Közlekedés és ellátottság szempontjából is kiváló elhelyezkedésű ingatlan, érdemes megnézni!
Az ár, irányár!
Ügyfeleink részére BANKFÜGGETLEN hitel ügyintéző kollégáink szívesen nyújtanak segítséget, hitellel, vagy akár CSOK-kal kapcsolatban is!
További részletekért, hívjon bizalommal! (Akár hétvégén is!)
G.B. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 378651
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújított
Hőszivattyú
1930
2 m²
C
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 336 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
774 208 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.