+14 fotó
Hirdetéskód: 9013933
Frissítve: 2 napja
Budapest XIII. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 64,5 millió Ft
64,5 millió Ft
1,79 millió Ft/m²
36 m²
1 szoba
6. emelet
Garzon Újlipótvárosban
Tulajdonostól eladó napfényes garzon Újlipótváros szívében
Eladó egy 36 nm-es, napfényes, háztetőkre néző, jó állapotú, 1 szoba + hallos kislakás (garzon) a Pannónia utca és a Raoul Wallenberg utca sarkán, hangulatos, 1930-as években épült, liftes téglaépület 6. emeletén. Első otthonnak és befektetésnek, hosszú távú kiadásra is ideális.
A lakás nyugati fekvésű, ablakából hangulatos, háztetőkre néző kilátás tárul. A parketta eredeti, jó állapotú, a fa ablak új és redőnnyel felszerelt. A konyha néhány éve megújult, az elektromos és vízhálózatot cserélve lett, a lakás karbantartott, azonnal költözhető.
Alacsony költségek:
Rezsi: kb. 12.000 Ft/hó (áram, fűtés, melegvíz),
Közös költség: 13.500 Ft/hó (víz, szemét, lift, felújítási alap).
A ház rendezett pénzügyi hátterű, felújították az elektromos hálózatát, bejáratát és homlokzati erkélyeit. További felújítási alappal rendelkezik.
Elhelyezkedés: Újlipótváros legkedveltebb, belvároshoz közeli részén található, 10 perc sétára a Margitszigettől és a Duna-parttól, közel a Westendhez és a Lehel téri piachoz. A környéken kávézók, üzletek, parkok és remek tömegközlekedés (villamos 2, 4-6; M3 metró; trolik, buszok).
Megtekintés: telefonos egyeztetéssel.
Tulajdonságok
Téglalakás
6
Átlagos
Távfűtés
F
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 999 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
277 579 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.