+17 fotó
Hirdetéskód: 8949259
Referenciaszám: 394188
Frissítve: 13 napja
Budapest XIII. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 309 millió Ft
309 millió Ft
3,59 millió Ft/m²
86 m²
3 szoba
7. emelet
Eladó téglalakás Budapest, XIII. kerület, 86nm, 309.000.000Ft - Örökpanoráma a Marina parton!!
RITKASÁG!!
A PILISI HEGYEKTŐL A GELLÉRT HEGYIG HÚZÓDÓ ELVEHETETLEN KÖRPANORÁMÁVAL RENDELKEZŐ NAGYTERASZOS LAKÁS!!!!
XIII. kerület dinamikusan fejlődő városrészében, a méltán népszerű, Marina parton, kiváló közlekedés és ellátottság mellett, KÖZVETLENÜL A DUNAPARTON, 2006-ban, magas műszaki színvonalon épült, exkluzív megjelenésű, parkkal, játszótérrel, közösségi térrel rendelkező, újszerű állapotú, exkluzív megjelenésű, dupla liftes társasházban, EGYEDI ADOTTSÁGOKKAL BÍRÓ, ELVEHETETLEN KÖRPANPORÁMÁS, 7. emeleti, 86 nm-es, 28 nm-es terasszal rendelkező, 3 szobás, (MINDEN SZOBA TERASZKAPCSOLATOS) amerikai konyhás, DUPLAKOMFORTOS, napos, világos fekvésű, alacsony fenntartású, házközponti fűtésű, egyedi mérésű, felújított állapotú, klimatizált, elektromos redőnyökkel szerelt, okos funkcióval ellátott, rugalmasan birtokba vehető luxus lakás, beépített, gépesített konyhával, igény esetén teremgarázs vásárlási lehetőséggel, kulturált lakóközösségű házban eladó!
Az ingatlan jelenleg felújítás alatt áll, (a képek között látványtervek is találhatók) várható befejezése: 2026.05.30-ig.
Az ingatlan fekvésének és elhelyezkedésének köszönhetően a lakás csendes, nyugodt, napfényes. A környező utcák forgalma nem hallatszik.
A környék biztonságos, infrastruktúrája és közlekedése kitűnően ellátott! A belváros kényelmes közlekedéssel 10 perc alatt elérhető, 3-as metró 5 perc sétatávolságra.
Az ingatlan közvetlen közelében: élelmiszerboltok, pékség, étterem, kávézók, egészségügyi és szolgáltató egységek találhatók!!