+11 fotó
Hirdetéskód: 9016966
Feltöltve: 2 napja
Budapest XIII. kerület eladó téglalakás 2+1 fél szobás: 107,99 millió Ft
107,99 millió Ft
1,64 millió Ft/m²
66 m²
2+1 fél szoba
1. emelet
Leírás
A XIII. kerületben a Bodor utcában kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, déli fekvésű, világos lakást az épület 1. emeletén. Az ingatlan 66 nm alapterületű, elosztása praktikus és sokoldalúan kihasználható: 2 szoba + 1 félszoba, külön fürdőszoba és külön WC biztosít kényelmes életteret akár lakásként, akár irodai célra.
A lakás jelenleg irodaként funkcionál, ennek megfelelően a műszaki háttér is kiemelkedő: 3x16 amperes elektromos hálózat került kialakításra, valamint 3 darab klíma gondoskodik a megfelelő komfortérzetről.
Energetikai tanúsítvány elkészítése folyamatban van.
A közös költség kedvező, mindössze 25.243 Ft havonta, amely magában foglalja a lépcsőház takarítását, a szemétszállítást, a felújítási alap hozzájárulását, valamint a fűtés és a meleg víz díjelőlegét is.
A parkolás is kedvezően megoldott: a kerületi lakosok kedvezményes parkolási lehetőséget vehetnek igénybe a környéken, emellett a társasházban rendszeresen elérhető kiadó garázshely is.
A közlekedés kiváló: a közelben több busz- és villamosjárat is elérhető, így a belváros és a város számos pontja gyorsan megközelíthető. Az M3-as metró néhány perc alatt elérhető, autóval pedig a Váci út és az Árpád híd közelsége biztosít gyors kijutást a város főbb útvonalaira.
Kérdés, megtekintés esetén keressen bizalommal.
Tulajdonságok
Téglalakás
10
Jó állapotú
Házközponti
1995
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 231 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
464 740 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.