+14 fotó
Hirdetéskód: 9003225
Referenciaszám: LK077638-5222566
Feltöltve: 3 napja
Budapest XIII. kerület eladó téglalakás 4 szobás: 220 millió Ft
220 millió Ft
2,32 millió Ft/m²
95 m²
4 szoba
5. emelet
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Prémium, nappali + 3 hálószobás lakás eladó a Marina Parton
Eldadó egy új építésű, kiváló elosztású, 94,7 nm alapterületű, nappali + 3 hálószobás lakás a XIII. kerületi Marina Part egyik legkedveltebb részén, a Cserhalom utcában.
Az 5. emeleten található, délnyugati tájolású ingatlan rendkívül világos, napfényes, köszönhetően kedvező fekvésének és nagy üvegfelületeinek. Az optimális elrendezés ideálissá teszi családosok számára is.A lakáshoz tartozik egy 11,8 nm-es loggia, valamint két erkély (5,8 nm és 2,6 nm), amelyek tovább növelik a komfortérzetet és a térélményt.
Az ingatlan magas minőségű, prémium kategóriás burkolatokkal és szaniterekkel került kialakításra. A teljesen gépesített, modern konyha, az elektromos redőnyök és szúnyoghálók, valamint az okosotthon rendszer a mai kor elvárásainak megfelelő kényelmet biztosítanak.
A lakás fenntartása gazdaságos, a mennyezeti hűtés-fűtés rendszer megújuló energiával működik.A teljes bútorzat és gépesítés kötelezően megvásárolandó, melynek ára 20 millió forint.
Az ingatlanhoz tartozik egy elektromos autó töltésére is alkalmas teremgarázs beálló, valamint egy tároló, amelyek külön megvásárolhatók.
A társasház magas színvonalú szolgáltatásokat nyújt: 024 órás portaszolgálat, recepció, csomagpont, valamint a lakók számára elérhető közösségi tetőteraszok (jóga, napozó és grillterasz), játszóterek és sporteszközök.
Elhelyezkedése kiváló, a belváros mindössze 10 perc alatt elérhető autóval, tömegközlekedéssel (M3 metró, 15-ös busz) vagy akár kerékpárral is.
A Marina parti ingatlanok kiemelten keresettek a befektetők körében is, értékállóságuk és bérbeadhatóságuk miatt hosszú távon is biztos választást jelentenek.