Eladó lakás Budapest XIII. kerület, Kárpát utca 35 nm
Eladó lakás Budapest XIII. kerület, Kárpát utca 35 nm
Eladó lakás Budapest XIII. kerület, Kárpát utca 35 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9009537
Referenciaszám: LK011219
Feltöltve: ma

Budapest XIII. kerület eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 61,9 millió Ft

61,9 millió Ft
1,77 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
35 m²
Alapterület
1+1 fél szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Frissen felújított 1,5 szobás lakás eladó Újlipótvárosban Budapest XIII. kerületében, Újlipótváros egyik hangulatos, fákkal szegélyezett utcájában eladó egy 35 m²-es, önálló helyrajzi számmal rendelkező,  másfél szobás, földszinti lakás. Az ingatlan teljes körű műszaki és esztétikai felújításon esett át, így azonnal költözhető állapotban várja új tulajdonosát. A lakás világos, praktikus elrendezésű, ideális első otthonnak, pároknak vagy befektetés céljára is. A fűtésről elektromos fűtőpanelek és inverteres klíma gondoskodik. A vételár a teljes bútorzatot is tartalmazza, így a lakás akár azonnal használatba vagy kiadásra is alkalmas. A társasház belső udvarán autóbeálló bérlésére van lehetőség, ami a környéken külön előnyt jelent. A társasház felújítás előtt áll, belső, zöld udvarral rendelkezik. A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben számos üzlet, szolgáltatás, kávézó és étterem megtalálható, a tömegközlekedés pedig gyors és kényelmes elérést biztosít a város több pontjára.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Elektromos
Építés éve:
1950

Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 13

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 208 938 Ft
Második évtől
266 389 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix