Eladó lakás Budapest XIV. kerület, Nagyzugló 64 nm
Eladó lakás Budapest XIV. kerület, Nagyzugló 64 nm
Eladó lakás Budapest XIV. kerület, Nagyzugló 64 nm
+11 fotó
Hirdetéskód: 8998149
Referenciaszám: H517708
Frissítve: 3 napja

Budapest XIV. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 99 millió Ft

99 millió Ft
1,55 millió Ft/m²
64 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
Budapest 14. kerületében, Nagyzugló egyik mellékutcájában az Örs vezér tér vonzáskörzetében kínálom eladásra ezt az ingatlant. A környék közlekedési és szolgáltatási infrastruktúrája kiváló. Az ingatlan a kis lakásszámú jó állapotú társasház 3. emeletén található. Az ablakai részben az utcára illetve az épület által határolt csendes fás, madárfüttyös parkra néznek. A lakás állapota jó, azonnal költözhető. 3 szobás kialakítású, dupla erkélyes. Fűtése gázcirkó, a közművek egyedi mérőórásak. A pincében saját tároló tartozik hozzá. Egyetemek közelsége, illetve lokációja és adottságai alapján befektetési céllal is jó választás. Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan, kérem hívjon bizalommal!
Megnézem a videóbemutatót

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1958
Erkély:
4 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornaerkélygázjó közlekedésűklímapanorámavillany

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kömöz Gábor
XIII. kerület - Pozsonyi út
Az iroda összes hirdetése
+36 70 435 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 334 165 Ft
Második évtől
426 051 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.