+14 fotó
Hirdetéskód: 9020531
Referenciaszám: 396254
Feltöltve: 1 napja
Budapest XVIII. kerület eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 55,9 millió Ft
55,9 millió Ft
1,27 millió Ft/m²
44 m²
1+1 fél szoba
félemelet
Eladó téglalakás Budapest, XVIII. kerület, 44nm, 55.900.000Ft - Kinizsi Pál utca
XVIII. Lőrinc - Lakatos város részben eladó egy 44 négyzetméteres, jó állapotú, téglaépítésű lakás.
A magasföldszinti ingatlan 1 + 1 szobával rendelkezik, ideális választás lehet egyedülállóknak vagy kis családoknak egyaránt, valamint befektetési célra is.
A lakáshoz tartozik egy 3 négyzetméteres erkély, mely kertre néző kilátást biztosít. Továbbá tartozik hozzá egy 3 négyzetméteres tároló .
A környék ellátottsága kiváló, 5 perc sétával minden elérhető ami a hétköznapi élethez szükséges. Buszmegálló a ház előtt.
A bejárati ajtó előtt saját használatú beépített terasz található amely tárolásra is alkalmas.
A környezet kertvárosias, nyugodt és zöldövezeti, ami pihentető atmoszférát kínál.
A fűtésről gáz (héra) gondoskodik, ami gazdaságos megoldást jelent a téli hónapokban.
Ez az ingatlan remek lehetőség azok számára, akik a város közelségét és a természet közelségét is egyaránt értékelik.
Az ingatlan tehermentes, azonnal birokba vehető!
Hitelre vásárló ügyfeleinknek teljeskörű, ingyenes, bank semleges ügyintézéssel állunk rendelkezésére. Irodánk ügyvédje pedig kedvező díjszabással vállalja az adásvételi szerződés elkészítését.
Amennyiben még el kell adnia ingatlanát, kérem, tiszteljen meg bizalmával és kérje, nagy tapasztalattal rendelkező, az aktuális árakkal tisztában lévő, irodánk ajánlatát.
B.ZS. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 396254
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Gáz (héra)
1968
3 m²
Nem adta meg a hirdető