+17 fotó
Hirdetéskód: 8997051
Feltöltve: 8 napja
Budapest XVIII. kerület eladó téglalakás 1+2 fél szobás: 64,9 millió Ft
64,9 millió Ft
1,25 millió Ft/m²
52 m²
1+2 fél szoba
4. emelet
Fiatalos, világos, jó elosztású lakás – 52 nm + tároló a Péteri úton
Eladásra kínálom ezt a jó állapotú, 2005-ben épült, 52 m²-es, tégla lakást a XVIII. kerületben, a Péteri úton. Az ingatlan kialakítása: amerikai konyhás nappali, 2 külön nyíló szoba, kádas fürdőszoba mellékhelyiséggel, előszoba.
Az ingatlan egy rendezett, 4 emeletes társasház legfelső szintjén található. Bár a házban nincs lift, a 4. emeletnek köszönhetően a lakás rendkívül világos, és senki nem lakik Ön felett. Az ablakok a ház saját, gondozott belső kertjére néznek.
A lakás szigetelt, műanyag nyílászárói redőnnyel felszereltek, így a fenntartási költségek rendkívül kedvezőek (közös költség: 19.000 Ft, téli fűtésszámla: kb. 13-15.000 Ft). A társasháznak rendezett az anyagi helyzete, a közösköltség felújítási alapot is tartalmaz.
Extrák és parkolás:
•Saját tároló: A vételár részét képezi egy külön helyrajzi számon lévő, 4 m²-es tároló.
•Garázs opció: Megvásárolható egy 15 m²-es, igény szerint lezárható beálló (irányár: 6,5M Ft).
•Ingyenes parkolás: Amennyiben több autóval rendelkezik, a ház előtt a közterületi parkolás ingyenes és biztonságos.
•Rugalmasság: Az ingatlan 1/1 tulajdonú, per- és tehermentes, a birtokba adás rugalmasan megoldható.
•Környék és életérzés:
A lakás az Alacskai úti lakótelep szélén, csendes, kertvárosi miliőben található. Sétatávolságra Spar, óvoda, iskola, játszótér,és a Péterhalmi-erdő is megtalálható. A bevásárlást a közeli Market Centralban vagy a soroksári bevásárló negyedben (IKEA, Auchan) 10 perc alatt elintézheti.
•Buszjáratok: A közelben áll meg a 182-es és 282E buszcsalád, amelyekkel közvetlenül és gyorsan (kb. 20-25 perc) elérhető a M3-as metró Kőbánya-Kispest végállomása. Innen a belváros további 15-20 perc.