Eladó lakás Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Nagy Győri István u. 43 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9003590
Feltöltve: 3 napja

Budapest XX. kerület eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 53,9 millió Ft

53,9 millió Ft
1,25 millió Ft/m²
43 m²
Alapterület
1+1 fél szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Pesterzsébet legjobb helyén eladó egy első emeleti 43 m2-es másfél szobás, franciaerkélyes lakás. Élhető méretű helyiségek, ablakos konyha, tágas nagy szoba, külön bejáratú ablakos félszoba. Az ablakok a zöld, árnyas Nagy Győry utcára néznek. A lakás közepes, de beköltözhető állapotú, parkettás, konvektoros, a nyílászárók már ki vannak cserélve. Pincében tároló pincerész tartozik a lakáshoz. Az épület jól karbantartott. Azonnal költözhető. Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06/30 3099178

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Erkély:
1 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Napelem:
Nincs
alacsony közös költségcsatornacsendesgázinternetjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékamrakaputelefonösszkomfortosparkettáspincevilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 309 9

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 181 934 Ft
Második évtől
231 961 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.