+9 fotó
Hirdetéskód: 8942565
Referenciaszám: 392111
Frissítve: 1 napja
Budapest XXII. kerület eladó téglalakás 4+1 fél szobás: 119 millió Ft
119 millió Ft
944,4 ezer Ft/m²
126 m²
4+1 fél szoba
földszint
Eladó téglalakás Budapest, XXII. kerület, 126nm, 119.000.000Ft - Belső kétszintes, saját kerttel
Eladó egy két szintes, tágas és kiváló elrendezésű otthon, amely ideális választás családok számára is.
Az ingatlan egyik legnagyobb előnye a hatalmas, egy légterű nappali–étkező–konyha, amely világos és jól használható közösségi teret biztosít.
Földszint:
hatalmas, egy légterű nappali + étkező + konyha
fürdőszoba épített zuhanyzóval
2 külön bejáratú hálószoba
külön WC
Emelet:
2 teljes értékű hálószoba
gardrób
fürdőszoba
Az ingatlan összesen nappali + 4 szobával rendelkezik, így kényelmes otthont biztosít akár nagyobb család számára is.
Főbb jellemzők:
frissen felújított állapot
gáz cirkó fűtés
1 felszerelt klíma
további 2 klíma kiállás a hálószobákban
230 m² saját kert
20 nm-es hangulatos terasz
világos, jól átgondolt belső elrendezés
kertvárosi, nyugodt környezet
Ha tágas, napfényes otthont keresel saját kerttel, amelyben a terek praktikusak és élhetőek, akkor ezt az ingatlant mindenképpen érdemes megnézned. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 392111
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújított
Gázkazán
1980
20 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 977 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
512 122 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.