+17 fotó
Hirdetéskód: 9008720
Referenciaszám: H516593-5226015
Feltöltve: ma
Cegléd eladó téglalakás 2 szobás: 63,5 millió Ft
63,5 millió Ft
992,2 ezer Ft/m²
64 m²
2 szoba
földszint
Eladó lakás Cegléd
Eladó egy felújított, társasházi lakás Cegléden!
Tégla épület a belvárosban,
64 nm nettó lakótér,
2 különnyíló szoba (laminált padlóval),
új villany-, vízvezetékek,
1,5 éves, új bojler,
új, műanyag nyílászárók,
új, biztonsági bejárati ajtó,
konvektoros fűtés,
saját, önálló tároló,
közös kerékpártároló,
gépkocsi beállási lehetőség, nagy közös udvar,
tehermentes lakás.
Ha szeretne a város szívében élni, ne maradjon le erről a remek lehetőségről!
Nézzük meg együtt!
Ha hirdetésem felkeltette figyelmét, hívjon mielőbb! Nézzük meg együtt!
A hirdetésben szereplő információk a megbízótól kapott adatok alapján készültek,
pontosságukért felelősséget nem vállalunk! Irodánkban teljes körű ügyintézéssel,
ingyenes, bankfüggetlen hiteltanácsadással várjuk!
Az Energetikai tanúsítvány elkészítése folyamatban van.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Gáz (konvektor)
1965
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
273 275 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.