Eladó lakás Csurgó 514 nm
Eladó lakás Csurgó 514 nm
Eladó lakás Csurgó 514 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9006482
Referenciaszám: LK099975-5225231
Feltöltve: 1 napja

Csurgó eladó téglalakás 9 szobás: 184 millió Ft

184 millió Ft
358 ezer Ft/m²
514 m²
Alapterület
9 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Eladó működő társasház/apartmanház kiváló adottságokkalEladásra kínálunk egy kiváló befektetési lehetőséget Somogy vármegyében, Csurgó központi részén, szép kilátással.A jelenleg is működő társasház/apartmanház stabil bevételi lehetőséget kínál, így ideális választás befektetők számára, akik turisztikai vagy hosszú távú szálláshely/bérlakás-üzemeltetésben gondolkodnak.Az ingatlan főbb jellemzőiTelek mérete: 2248 m²Hasznos alapterület: 514 m²8 különálló lakrész / apartmanLakásonként 12 szobaMinden lakrészben saját fürdőszoba és WCTerasz az épületnélTágas udvar és parkolási lehetőségMűszaki felszereltségGázkazános fűtésKlímaberendezésekNapelemrendszer, amely csökkenti az üzemeltetési költségeketEgyéb előnyökJelenleg is működő apartmanházTöbb különálló lakrész, rugalmas hasznosításNyugodt környezet, mégis központi elhelyezkedésKiváló befektetési lehetőségAz ingatlan mérete és kialakítása lehetővé teszi, hogy továbbra is apartmanházként működjön, de alkalmas lehet vendégháznak, munkásszállásnak vagy akár többgenerációs lakóingatlannak is.További információkért hívjon!

Építés éve:
2005

Az iroda összes hirdetése
+36 93 999 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 621 075 Ft
Második évtől
791 852 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év