+11 fotó
Hirdetéskód: 9009932
Referenciaszám: H517799
Feltöltve: ma
Debrecen eladó téglalakás 3 szobás: 94,9 millió Ft
94,9 millió Ft
1,56 millió Ft/m²
61 m²
3 szoba
1. emelet

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Befektetők figyelem – Ritka lehetőség Debrecen egyik legértékállóbb lokációjában!
Kevés olyan ingatlan kerül piacra Debrecen belvárosában, amely egyszerre kínál prémium elhelyezkedést, nyugodt környezetet és időtálló értéket.
A Bem téren – a belváros és a Nagyerdő találkozásánál – hosszú távon is az egyik legkeresettebb lokáció marad, ahol az eladó lakások valódi ritkaságnak számítanak.
Ez a 61 nm-es, 2 szoba + nappali-konyhás, erkélyes lakás kiváló választás befektetésre, kiadásra vagy akár értékmegőrző vásárlásra.
Ami igazán különlegessé teszi:
- 2001-ben épült, szigetelt társasház
- Kis lakóközösségű, mindössze 3 emeletes épület
- 1. emeleti elhelyezkedés – idősebb korosztály számára is ideális
- Gázcirkó fűtés
- Keleti tájolású, csendes lakás
- Az ablakok egy rendezett belső kertre néznek
- A villamos és a belváros közelsége ellenére a közlekedés zaja nem hallható
- Saját, 3 nm-es pince tartozik hozzá külön megjelölve a tulajdoni lapon
- Alacsony, mindössze 10.000 Ft közös költség
A lakás a felújított és jó állapot között van:
- a konyha frissen teljes felújítást kapott,
- az eredeti parketta szép, karbantartott állapotban van,
- a fürdőszoba korábban lett felújítva, de modern színvilágú
- műanyag nyílászárókra cserélték korábban az ablakokat
A társasház külső megszépítése hamarosan megvalósul, ami tovább növelheti az ingatlan értékét.
Egy ilyen lokáció nemcsak kényelmes életminőséget jelent, hanem stabil értékállóságot is. A belváros közelsége, a Nagyerdő pár perces elérhetősége és a csendes, kertre néző fekvés olyan kombináció, amely Debrecenben szinte alig található meg egyszerre.
Akár hosszú távú bérbeadásban az Egyetemek közelsége előny, vagy későbbi értéknövekedésben gondolkodik, ez az ingatlan kiemelkedő potenciált hordoz. Az ilyen adottságú lakások ritkán kerülnek piacra!
Ha valóban jó ár-érték arányú, prémium lokációjú és hosszú távon is értékálló befektetést keres Debrecen egyik legkeresettebb részén, ezt az ingatlant érdemes mielőbb megtekinteni!