Hirdetéskód: 8832717
Feltöltve: 4 hónapja
Debrecen eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 56 millió Ft
56 millió Ft
1,6 millió Ft/m²
35 m²
1+1 fél szoba
1. emelet
Debrecen Hatvan utcai kert Kishegyesi út
Eladó egy új építesű garzonlakás Debrecenben a Hatvan utcai kertben.
Ha szeretnél egy alacsony rezsivel rendelkező, nagyon jó elosztású kis lakást jó hírem van:) megtaláltad!
Kivételesen jó elosztása miatt a lakásban található egy külön álló wc ahol a gázkazán megtalálható.
Egy amerikai konyha nappalival.
A nappaliból nyilik egy kis terasz.
Illetve megtalálható egy félszoba amiből saját bejáratú fűrdőszoba lett kialakítva. Opcionálisan vásárolható hozzá fedett garázs illetve kültéri beálló is.
Saját ízlésed szerint berendezhető az ingatlan.
Ha hirdetésem felkeltette az érdeklődésed hívj!
Előre egyeztetett időpontban megtekinthető az ingatlan!
Tulajdonságok
Téglalakás
1
Új építésű
Gázkazán
2025
4 m²
A++
Nincs
15 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 430 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
240 998 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 430 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 430 4
Hasonló eladó ingatlanok Hatvan utcai kert városrészben
Frissítve: 3 napja
10
55,99 millió Ft
Eladó lakás, Debrecen, Hatvan utcai kert

Frissítve: 2 napja
20
57,5 millió Ft 1,74 millió Ft/m²
Eladó lakás, Debrecen, Hatvan utcai kert
Frissítve: 3 napja
6
54 millió Ft 308,6 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Debrecen, Belváros

Fedezd fel a
hasonló lakásokat!Még további lakások Debrecenben 56 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 11 hónapja
1
52 millió Ft 1,21 millió Ft/m²
Eladó lakás, Debrecen, Libakert, Libakert utca, 7
Feltöltve: 1 éve
1
60 millió Ft 1,02 millió Ft/m²
Eladó lakás, Debrecen, Simonffy utac 25.
Frissítve: 16 napja
13
51,9 millió Ft 850,8 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Debrecen, Burgundia