Eladó lakás Debrecen, Kertváros, Kishegyesi út 59 nm
Eladó lakás Debrecen, Kertváros, Kishegyesi út 59 nm
Eladó lakás Debrecen, Kertváros, Kishegyesi út 59 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9014139
Feltöltve: ma

Debrecen eladó téglalakás 2+1 fél szobás: 79,99 millió Ft

79,99 millió Ft
1,36 millió Ft/m²
59 m²
Alapterület
2+1 fél szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Eladó egy igazi kis ékszerdoboz Debrecenben, a Fészek Lakóparkban! Ha egy fényes, tágas, otthonos lakást keresel kiváló elhelyezkedéssel és alacsony fenntartási költségekkel, akkor pont megtaláltad! Ez a kíváló elrendezésű, 59 m²-es lakás, egy 2017-ben épült, téglaépítésű társasház 2. emeletén (az épület legfelső szintjén) található. A lakás keleti tájolásának köszönhetően nagyon világos, a 18 m²-es terasz pedig tökéletes hely a reggeli kávéhoz vagy esti kikapcsolódáshoz. Amiért szeretni fogod: - Fényes, tágas terek - Alacsony rezsi - Konyha–étkező–nappali egy légtérben - 1 szoba + nappali + hálófülke - Fürdő és WC külön helyiségben - Klíma - Gáz cirkó fűtés - Teremgarázs vásárlási lehetőség Szuper lokáció: - Auchan, Stop Shop 5 perc - Buszmegálló, gyógyszertár, kisbolt, orvosi rendelő 2 perc - Bölcsőde, óvoda mindössze 1 perc Paraméterek: - Méret: 59 m² - Falazat: tégla - Emelet: 2. emelet (2 emeletes épület) - Tájolás: keleti - Terasz: 18 m² - Parkolás: teremgarázs (külön megvásárolható) Az ingatlan irányára: 79.990.000 Ft A mélygarázs irányára: 7.990.000 Ft (elsősorban a lakással együtt eladó)

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
2
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2017
Terasz:
18 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Napelem:
Nincs
Átlagos rezsiköltség:
15 000 Ft/hó
alacsony közös költségamerikai konyhacsendesétkezőgarázsgardróbgázjó beosztásújó közlekedésűkábeltévéklímaösszkomfortospanorámaredőnyteraszvilágosvillanyvíz