+12 fotó
Hirdetéskód: 8881063
Referenciaszám: H513436
Frissítve: 1 napja
Debrecen eladó téglalakás 2 szobás: 57 millió Ft
57 millió Ft
1,04 millió Ft/m²
55 m²
2 szoba
2. emelet
Értékálló 2. emeleti téglalakás a Füredi úton
Debrecen sokak által kedvelt Libakert részén, 2 szobás, erkélyes lakás eladó.
Kiváló befektetés, értékálló lakás!
Lokáció:
Pár perc sétára üzletek, (Interspar, piac, Aldi), orvosi rendelő, oktatási intézmények, patika, posta, játszótér, kondi terem.
A Debreceni Egyetem főépülete is könnyedén elérhető.
Kiválló tömegközlekedés, a társasház közelében busz és villamosmegállók ( 1,2 )
Parkolási lehetőség a társasház közvetlen közelében.
Lakás paramérei :
- téglából épült, 4 emeletes, tiszta, rendezett társasházban található
- 2. emeleti, 55 nm-s
- nappali parkra néző loggiával+ külön nyíló 13,nm-s hálószoba, tágas konyha, kamra, külön gardrób helység, fürdőszoba elosztású
- körbe napozott, világos, áttájolt lakás
- fa nyílászárók,
- jó állapotú konvektoros fűtés, és kiváló Bosch vízmelegítő
- önálló saját tároló tartozik a lakáshoz
- azonnal birtokba vehető
-tisztázott tulajdoni viszonyok, per és teher mentes
Ha látja benne új otthonát vagy egy jó helyen lévő befektetést keres, hívjon és a részleteket megbeszéljük!
„Az energetikai tanúsítvány elkészítése folyamatban van.”
Debrecen, Libakert, tégla, lakás, erkély, egyetem, eladó
Tulajdonságok
Téglalakás
Gáz (konvektor)
1970
3 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
245 302 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6