Hirdetéskód: 8889995
Frissítve: 2 hónapja
Debrecen eladó téglalakás 2 szobás: 68,5 millió Ft
68,5 millió Ft
1,25 millió Ft/m²
55 m²
2 szoba
földszint
Libakertben Tulajdonostól frissen felújított, üres 55nm lakás
Debrecen kedvelt parkos környezetben a Libakertben Tulajdonostól eladó négy emeletes társasház magasföldszintjén 55 nm-es erkélyes teljeskörűen frissen felújított ( műanyag nyílászárók redőnnyel, biztonsági bejárati ajtó, teljes áramhálózat cseréje 32 amperre emelve, víz csövek cseréje, laminált parketta, festés, csempék, asszimetrikus fürdőkád, mosdó, elektromos törölközőszárító, 80 literes villanybojler, beépített konyhabútor, elektromos kerámialapos tűzhely szett páraelszívóval, lámpák, kapcsolók stb. ) gázfűtéses átalakított tágas üres, azonnal költözhető lakásunk. Erkélyre műfű lett letéve mint egy kis mini kert. Saját pince. Egyetemek, belváros közelsége miatt akár bérbeadásra befektetőknek is ajánlom. A felújítást követően még nem lakták!! 06309618089 Infatlanosok kérem be hívjanak! Köszönöm
Tulajdonságok
Téglalakás
4
Felújított
Gáz (konvektor)
5 m²
C
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 961 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
294 793 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.