+3 fotó
Hirdetéskód: 8940649
Feltöltve: 1 hónapja
Debrecen eladó téglalakás 3 szobás: 76 millió Ft
76 millió Ft
1,07 millió Ft/m²
71 m²
3 szoba
2. emelet
Leírás
Debrecen, egyik legkedveltebb csendes, nyugodt részén a Kürtgyarmat utcában eladó egy 71 nm-es, nappali + 2 szobás, napfényes lakás, amely egy téglaépítésű társasház 2. emeletén található.
Az ingatlan zárt udvaros környezetben helyezkedik el, rendezett, tiszta lépcsőházzal és nyugodt lakóközösséggel. A lakás tágas és világos terekkel rendelkezik, valamint egy kellemes, nyugodt kis erkély is tartozik hozzá, amely ideális lehet a reggeli kávézáshoz vagy pihenéshez. Ideális választás lehet családoknak, vagy befektetőknek.
A lakás jellemzői:
- 71 nm-es alapterület
- nappali + 2 szoba
- konyha - étkező, spájz
- fürdőszoba, külön wc helyiség
- előszoba
- nyugodt kis erkély
Műszaki jellemzők:
- A társasház külső szigetelést kapott
- Hőszigetelt fa nyílászárók
- Redőnnyel ellátott ablakok, két szobában rovarhálóval szerelt
- Gázkazán biztosítja a fűtést, radiátoros hőleadással
A lakáshoz tartozik egy 15 nm-es garázs, amely biztosítja a kényelmes parkolást, megvásárlása kötelező, ára 12 MFt.
A környék csendes, jól megközelíthatő, a közelben megtalálható óvoda, iskola, boltok és más egyéb szolgáltatások.
További információért és megtekintésért keressen bizalommal.
Tulajdonságok
Téglalakás
3
Jó állapotú
Gázkazán
1998
5 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
327 069 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.