+13 fotó
Hirdetéskód: 8774754
Referenciaszám: 123021
Frissítve: 21 napja
Debrecen eladó téglalakás 2 szobás: 114,9 millió Ft
114,9 millió Ft
2,44 millió Ft/m²
47 m²
2 szoba
Debrecenben az Egyetem Towerben 1 hálószobás lakás eladó!
Debrecenben az Egyetem Tower portaszolgálatos épületében, 7. emeleti, déli tájolású, nappali+1 szobás, 47 nm-es lakás 17 nm-es erkéllyel eladó!
Az ingatlan egyedisége, hogy az épület tetőteraszán található wellness medencével, szaunával, jakuzzival, korlátlanul használható.
Az ár a teljes bútorzatot is tartalmazza.
Közvetlen közelben az egyetem épülete, éttermek, kávézók, szórakozóhelyek, belváros.
Megtekintés kizárólag előre egyeztetett időpontban lehetséges.
Tulajdonságok
Téglalakás
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 395 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
494 477 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 395 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 395 0