+14 fotó
Hirdetéskód: 8782100
Referenciaszám: LK044686
Frissítve: 22 napja
Debrecen eladó téglalakás 3 szobás: 129,99 millió Ft
129,99 millió Ft
1,71 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
76 m²
3 szoba
3. emelet
Leírás
Belvárosi luxuslakás eladó mélygarázs parkolóval!
Debrecenben, a Hatvan utcában kínálok eladásra egy 76 nm-es, exkluzív kialakítású, nappali + 2 szobás, 3 emeleti, 2 erkélyes lakást 2023 év végén átadott társasházban. Az ingatlan kitünő lokációval rendelkezik, ezért ideális befektetés szempontjából, jelenleg is bérbe van adva.
Főbb jellemzői:
- helyiségei: minőségi konyha beépített gépekkel és kamrával, kádas fürdőszoba dupla mosdóval, külön vendégmosdó, gardrób és beépített szekrény, 2 erkély
- 10 nm-es teraszra közvetlenül a nappaliból míg a kisebb 3 nm-es erkélyre a két szobából jutunk ki
- egy teremgarázs tartozik a lakáshoz mely megvásárlása kötelező, ára: 10.000.000.- Ft. Igény szerint akár plusz 1 teremgarázs megvásárlására is lehetőség van
- a lakás jelenleg is bérbe van adva, a bérlő lehetőség szerint maradna is a lakásban, így a lakás a vásárlás pillanatától jövedelmet termel) illetve airbnb-re is van lehetőség (4 csillagra minősített).
- háromrétegű alumínium nyílászárók elektromos redőnnyel és rovarhálóval ellátva
- gazdaságos egyedi mérős távhős fűtés, padlófűtéssel
- inverteres klíma gondoskodik a nyári kellemes hőmérsékletről
- teljesen bútorozott és gépesített, minőségi bútorokkal és korszerű háztartási gépekkel felszerelt lakás
- alacsony fenntartási költség a modern építési technológiának köszönhetően
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni, hétvégén is szívesen fogadom hívását.
BIZTOS HITELTANÁCSADÓI ÉS ÜGYVÉDI HÁTTÉRREL IS SEGÍTJÜK
ÜGYFELEINKET A VÁSÁRLÁS ÉS AZ ELADÁS TELJES FOLYAMATÁBAN
Eladó ingatlanok Debrecenben a legnagyobb számban a Duna House kínálatában!