+4 fotó
Hirdetéskód: 9001883
Referenciaszám: LK028153
Feltöltve: 6 napja
Debrecen eladó téglalakás 3 szobás: 100 millió Ft
100 millió Ft
1,44 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
69 m²
3 szoba
földszint
Leírás
Eladó 59,57 négyzetméteres új építésű társasházi lakás Debrecen belvárosában A hangulatos, napfényes lakás tégla szerkezetű, és egy csendes, egyirányú utcában található. Az ingatlanhoz tartozik egy 7 négyzetméteres terasz és egy 77 négyzetméteres privát udvar, mely ideális lehetőséget biztosít a nyugodt pihenésre. A gépkocsi parkolására is van lehetőség.
A lakásban amerikai konyhás nappali és kettő szoba , fürdőszoba található.
A lakásba belépve egy 2,75 négyzetméteres szélfogó fogadja a látogatót, amely praktikus átmenetet képez a külső térből az otthon melegébe. Az ingatlan kiváló fényviszonyokkal rendelkezik, így a természetes fény kellemes melegséggel tölti meg a lakás tereit. A lakás fűtéséről modern hőszivattyús rendszer gondoskodik, amely környezetbarát és energiatakarékos megoldást kínál. A 2026-ban épülő, kiváló adottságokkal rendelkező ingatlan várja leendő tulajdonosát. A lakás 2027 II negyedévében kerül átadásra.
Az ingatlan ára 100 millió forint, melyet egyedi feltételekkel akár 90.9 millió forintért is meg lehet vásárolni. Az opciós vásárlásra 2026.09-15-ig van lehetőség.
A környezet városias, ugyanakkor rendezett és jól élhető, amely ideális választás mind saját otthonnak, mind befektetési célra.
Bővebb felvilágosításért forduljon hozzám bizalommal, akár hétvégén is.
www.dh.hu
Tulajdonságok
Téglalakás
2
Új építésű
Hőszivattyú
2026
7,3 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 52 234 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
430 354 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 52 234 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 52 234 1
Hasonló eladó ingatlanok Debrecenben
Frissítve: 23 napja
7
Belvárosi új lakópark lakásai + irodái
97,9 millió Ft 1,43 millió Ft/m²
Eladó lakás, Debrecen

Frissítve: 23 napja
6
Debrecen Belvárosában új társasházi projekt
98,18 millió Ft 1,17 millió Ft/m²
Eladó lakás, Debrecen, Hatvan köz

Frissítve: 23 napja
7
Belvárosi új lakópark lakásai + irodái
91,9 millió Ft 1,31 millió Ft/m²
Eladó lakás, Debrecen

Fedezd fel a
hasonló lakásokat!Még további lakások Debrecenben 100 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 23 napja
5
Belvárosi új lakópark lakásai + irodái
106 millió Ft 1,02 millió Ft/m²
Eladó lakás, Debrecen

Feltöltve: 1 éve
5
Epres Liget by Bayer
102,8 millió Ft 1,12 millió Ft/m²
Eladó lakás, Debrecen
Frissítve: 23 napja
7
Belvárosi új lakópark lakásai + irodái
91,9 millió Ft 1,31 millió Ft/m²
Eladó lakás, Debrecen