+15 fotó
Hirdetéskód: 9002222
Referenciaszám: LK095510-5222422
Feltöltve: 4 napja
Dorog eladó téglalakás 1 szobás: 49 millió Ft
49 millió Ft
1,23 millió Ft/m²
40 m²
1 szoba
földszint
Eladó lakás, Dorog
Modern, energiatakarékos lakások kulcsrakész állapotban költözz be akár már tavasszal!
Ez a lakás 40 nm-es.
A lakóparkban még három különböző méretű lakás eladó.
Korszerű műszaki tartalommal épülő lakások, amelyek a hatályos építési előírások és szabványok szerint készülnek, magas minőségi kivitelezéssel.
Az ingatlanok modern hőszigetelési rendszerrel és prémium minőségű nyílászárókkal rendelkeznek, így nemcsak kényelmes, hanem kifejezetten energiatakarékos és gazdaságosan fenntartható otthont biztosítanak.
A lakások közötti hangszigetelt falazat nyugodt, zavartalan életteret garantál, ideális választás mindazok számára, akik a privát szférát és a csendet értékelik.
A lakások kulcsrakész állapotban kerülnek átadásra, mely tartalmazza: hideg- és meleg burkolatok, háromrétegű üvegezésű nyílászárók, frissen festett, fehér falak, beépített fürdőszobai szaniterek, mennyezeti hűtőfűtő klímarendszer (H tarifára optimalizálva)komfortos padlófűtés
A beköltözés gyors és egyszerű csak hozd a bútoraid!
Minden lakáshoz saját parkolóhely tartozik, ami benne van az árban , tovább növeli a kényelmet és az ingatlan értékét.
Ajánlom családoknak: csendes, hangszigetelt lakások, komfortos padlófűtés, azonnal költözhető, kulcsrakész állapot
Befektetőknek:alacsony rezsi = könnyebb kiadhatóság, új építés = minimális karbantartás, értéktartó kialakítás
A lakások tartalmazzák: burkolatok, szaniterek, mennyezeti hűtő-fűtő klíma, saját parkolóhely
Átadás: május vége.
Gyors megtérülés, hosszú távú érték.
HÍVJON ÉS NÉZZÜK MEG EGYÜTT!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.