Eladó lakás Dunaföldvár 82 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9004654
Frissítve: 2 napja

Dunaföldvár eladó téglalakás 3 szobás: 26,5 millió Ft

26,5 millió Ft
323,2 ezer Ft/m²
82 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Dunaföldváron 3 szobás 82 m2-es földszintes lakás eladó! Ha szereti a csendet, távol a világ zajától a természeti környezetet, akkor érdemes ezt a három szobás ingatlant megvásárolni. A Dunához közel fekszik ez a gyönyörű megújult 82 m2-es lakás. A tágas, világos lakóterek járólappal, laminált padlóval és parkettával burkoltak. A konyhában egyedi tervezésű és kivitelű a konyhabútor, beépített elektromos főzőlappal és sütővel. A nappali most egybenyitott az étkezővel és a konyhával, de leválasztható. A két szoba tágas, hűtő-fűtő klímával felszerelt. A fűtést a hűtő-fűtő klímákon kívül egy nagy teljesítményű kandalló segíti. Fürdő és WC külön nyílik. A meleg vizet villanybojler biztosítja. A nyílászárók cserélve lettek szúnyoghálóval, redőnnyel ellátva. A bejárati ajtó biztonsági, több ponton záródó, szigetelt. A villany és vízhálózat cseréje megtörtént. Az ingatlan Fix 3%-os lakáshitellel is megvásárolható. Ügyintézésben tudok segíteni.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
2
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Kandalló
Építés éve:
1970
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
akadálymentesítettamerikai konyhacsatornacsendesétkezőjó beosztásúkandallóklímakocsibeállóösszkomfortosparkettásredőnyreluxavilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

TZ
Tiringer Zoltán
+36 70 698 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 89 448 Ft
Második évtől
114 044 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%