+9 fotó
Hirdetéskód: 8760310
Referenciaszám: U0048860
Frissítve: 2 napja
Dunaharaszti eladó téglalakás 4 szobás: 114,9 millió Ft
114,9 millió Ft
1,37 millió Ft/m²
84 m²
4 szoba
földszint
Leírás
Újonnan épülő társasházi lakás eladó a Bezerédi lakóparkban, Dunaharasztin.
A Bezerédi lakópark csendes kertvárosi részén most lehetősége van egy modern, kétszintes, új építésű lakás megvásárlására!
- két szinten 84 m² nettó lakótér
- Földszinten nappali-konyha-étkező
- Emeleten 3 hálószoba + fürdőszoba található
- Saját, kizárólagos használatú kert: 117 m²
- Terasz 8m2
- 1 db felszíni gépkocsibeálló
- Átadás: 2026. II. negyedév – kulcsrakészen
Magas műszaki tartalom:
9,5 kW-os hőszivattyús padlófűtés, klímák, meleg víz előállítás
Választható burkolatok és beltéri ajtók
3 rétegű, 7 légkamrás műanyag nyílászárók antracit színben
Alumínium redőnyök
hanggátló falak a lakások között
20 cm EPS szigetelés, kőzetgyapot vagy fújt PUR tetőszigetelés
Extrák:
Elektromos autótöltés előkészítés
Napelem előkészítés
Kamera-, kaputelefon-, elektromos kapu kiépítés
Kerti vízcsap, parkosított udvar
Családbarát, energiatakarékos, modern otthon egy fejlődő kertvárosi környezetben!
Bővebb információért várom jelentkezését! Jöjjön el, nézzük meg együtt!
Ha a vásárláshoz a jelenlegi ingatlana eladására van szükség, akkor abban is szívesen együttműködőm Önnel!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint elkészül az épület elkészültét követően, a hirdetés frissítésre kerül!
A hirdetés képei között látványtervek is szerepelnek.
Amennyiben hitelre van szüksége, az Otthon Centrum az ország egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb hitelközvetítőjeként, teljes körű és díjmentes hitel ügyintézéssel, áll rendelkezésére. Kérje személyre szabott ajánlatunkat!
Tulajdonságok
Téglalakás
Új építésű
Hőszivattyú
2025
1 m²
8 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
494 477 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hasonló eladó ingatlanok Dunaharasztiban
Frissítve: 22 napja
18
106,9 millió Ft 1,32 millió Ft/m²
Eladó lakás, Dunaharaszti

Frissítve: 1 napja
13
106,9 millió Ft 1,34 millió Ft/m²
Eladó lakás, Dunaharaszti

Frissítve: 1 napja
20
114,9 millió Ft 1,37 millió Ft/m²
Eladó lakás, Dunaharaszti

Fedezd fel a
hasonló lakásokat!Még további lakások Pest megyében 114,9 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 1 napja
19
117,9 millió Ft 1,36 millió Ft/m²
Eladó lakás, Dunaharaszti
Frissítve: 1 napja
19
106,9 millió Ft 1,27 millió Ft/m²
Eladó lakás, Dunaharaszti
Feltöltve: 12 napja
7
117,9 millió Ft 1,44 millió Ft/m²
Eladó lakás, Dunaharaszti