Eladó lakás Dunaharaszti 61 nm
Eladó lakás Dunaharaszti 61 nm
Eladó lakás Dunaharaszti 61 nm
+2 fotó
Hirdetéskód: 8996702
Referenciaszám: 171455
Frissítve: 4 napja

Dunaharaszti eladó téglalakás 3 szobás: 80 millió Ft

80 millió Ft
1,31 millió Ft/m²
61 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Eladó Újépítésű lakás Dunaharasztin - 2 Főbb jellemzők: - 6 lakásos társasház első emeletén található - Emelet: 1.emelet - Alapterület: 61 m2 - Elrendezés: Amerika-konyhás nappali, 2 szoba, Fürdő és wc külön helyiségben, előtér, terasz - Falazat: Prokoncept PKC30 - Fűtésrendszer: hőszivattyű -padlófűtés - 3 rétegű hőszigetelt nyílászárók - Erkély: 13,49 m2 - Alacsony rezsi - Jó elosztás, élhető terek - A ház prémium minőségű anyagok felhasználásával készül Elhelyezkedés: - Dunaharaszti népszerű kertvárosi övezetében Közelben található: - Iskola, óvoa, bölcsöde, játszó tér, sportpálya, patika, boltok -üzletek Közlekedés: - HÉV -buszmegáló a közelben - M0 körgyűrű 10 perc alatt elérhető Várható kulcsrakész átadás: 2026 év vége. Ha kérdése merülne fel, vagy szeretné megtekinteni az ingatlant forduljon hozzám bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
2
Állapot:
Új építésű
Fűtés:
Elektromos
Építés éve:
2026

Az iroda összes hirdetése
+36 70 426 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 270 032 Ft
Második évtől
344 284 Ft
Kedvezményes kamat
7,99% 8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.