+17 fotó
Hirdetéskód: 9006832
Referenciaszám: H518037
Feltöltve: 1 napja
Dunaharaszti eladó téglalakás 3 szobás: 76 millió Ft
76 millió Ft
883,7 ezer Ft/m²
86 m²
3 szoba
1. emelet
MEDENCÉS, NAGY KERTTEL RENDELKEZŐ, TETŐTÉRI LAKÁS ELADÓ DUNAHARASZTI CSENDES RÉSZÉN!
Dunaharaszti nyugodt, kellemes részén eladó ez a jó elosztású, emeleti és tetőtér-beépítéses lakás, amely ideális otthon lehet családoknak, pároknak, de befektetési célra is remek választás.
Az ingatlan összesen 86 nm, praktikus elrendezésű:
2 külön nyíló szoba
tágas nappali
konyha étkezővel
fürdőszoba WC-vel
erkély
A tetőtér további lehetőségeket rejt: igény esetén még egy plusz szoba könnyedén kialakítható!
A lakás jó műszaki állapotú, folyamatosan karbantartott:
tégla építésű
szigetelt homlokzat
2016-ban teljes víz- és fűtéskorszerűsítés történt
gázcirkó biztosítja a fűtést és a meleg vizet
radiátoros hőleadás
2 db klíma
3x50A elektromos hálózat
tetőszigetelés 10 cm kőzetgyapottal
A rezsi rendkívül kedvező, a téli időszakban az áram- és gázszámla együtt kb. 22.000–25.000 Ft.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
A lakáshoz tartozik:
önálló lemezgarázs
parkosított kert
hangulatos szaletli és sütögető
szerszámos faház
7x3 méteres medence térkövezett környezettel
kétszemélyes vízsugaras masszázs kiülő
fúrt kút szivattyúval
Elhelyezkedése kiváló:
A HÉV- és buszmegálló mindössze 5 perc sétára található, így Budapest gyorsan és kényelmesen elérhető autó nélkül is.
Az ingatlan rendezett jogi háttérrel rendelkezik, hitelezhető, megosztási szerződéssel.
Ha egy nyugodt környezetben található, különleges hangulatú otthont keres medencével és kertkapcsolattal, ezt az ingatlant érdemes megnéznie!
Tulajdonságok
Téglalakás
Gázkazán
1985
7,4 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
327 069 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás