Eladó lakás Dunakeszi 66 nm
Eladó lakás Dunakeszi 66 nm
Eladó lakás Dunakeszi 66 nm
+13 fotó
Hirdetéskód: 8943774
Referenciaszám: LK020750
Frissítve: 13 napja

Dunakeszi eladó téglalakás 3 szobás: 123 millió Ft

123 millió Ft
1,86 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
66 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
.Kertkapcsolatos otthon, a közkedvelt TOLDI lakóparkban! Ez a minőségi anyagokból megépített, praktikus megoldásokkal kialakított 90 nm-es lakóterületű, 2 hálószobás ingatlan egy  2015-ben átadott 6 lakásos társasházban található. Tágas nappalijából közelíthető meg a 24 nm-es beépített terasz, illetve a 134 nm-es saját kert. Saját gázkazán, alacsony közös költség, padlófűtés, hálókban radiátor, 2 db klíma, elektromos redőnyök, beépített szekrények tömkelege, hangulatvilágítás, gépesített konyhabútor, ez mind az ÖNÉ lehet! Udvarán kisgép-és szerszámtároló, száraz kamra, és a társas összejövetelek elmaradhatatlan tartozéka, a grillezősarok találhatók Automata öntözőrendszer biztosítja a további kényelmet. Elhelyezkedése tökéletes, csupán néhány percre található az M2es autóúttól. Az irányár 2 kocsibeállót tartalmaz. Ajánlom azoknak akik értékelik a mindennapok kényelmének és a gyors városi elérésnek a kombinációját. Megtekintése kapcsán hívjon mielőbb!

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
1
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2015
Erkély:
24 m²

Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 10

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 415 175 Ft
Második évtől
529 336 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%