Eladó lakás Dunakeszi, Hunyadi János utca 52 nm
Eladó lakás Dunakeszi, Hunyadi János utca 52 nm
Eladó lakás Dunakeszi, Hunyadi János utca 52 nm
+17 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9015143
Referenciaszám: LK046957
Feltöltve: 2 napja

Dunakeszi eladó téglalakás 3 szobás: 68,9 millió Ft

68,9 millió Ft
1,33 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
52 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Kertkapcsolatos tégla lakás külön melléképülettel egy panel áráért?! Dunakeszi alagi részén eladó egy családi ház alsó szintje, élhető méretű telekkel és tágas melléképülettel.Az 1970-es években készült ház két, egymástól különálló lakást foglal magában, melynek földszinti lakása képezi a jelen ajánlat tárgyát.  A felső lakás külső lépcsőn keresztül közelíthető meg, középkorú párt alkotó lakói kedves és nyugodt emberek. Közös költség fizetési kötelezettség nincs.A lakótér nappali + két hálószobás elrendezésű, tágas/ ablakos konyhával és fürdőszobával, kamrával. A folyamatosan karbantartott állapotú főépület mögött melléképület található, mely korábbi tulajdonosainál lakásként funkcionált - jelen állapotában tárolónak/ edző-/ próbateremnek használható.Az épületek mögött remek fekvésű udvar található, ideális játszótérnek és veteményesnek. A lakás az elmúlt években több felújítást is kapott, mely során megújult a(z) - elektromos hálózat- fürdő- burkolatok- nyílászárók- cirkó. További előnye: azonnal birtokbavehető.