Eladó lakás Eger 47 nm
Eladó lakás Eger 47 nm
Eladó lakás Eger 47 nm
+7 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9008089
Referenciaszám: M328921
Feltöltve: 1 napja

Eger eladó téglalakás 2 szobás: 39,99 millió Ft

39,99 millió Ft
850,9 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
47 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
4. emelet
Emelet
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Eladó igényes lakás Eger szívében - közvetlenül az Érsekkert és az Imola Hotel szomszédságában! Kiváló lehetőség befektetésnek vagy első lakásnak Eger egyik legkedveltebb, zöldövezeti, mégis belvárosi részén. Ez a folyamatosan karbantartott, világos lakás várja új tulajdonosát. Főbb paraméterek: Helyiségkiosztás: 2 különnyíló szoba (egy tágas 17 m2-es nappali és egy kényelmes 11,3 m2-es hálószoba). Műszaki állapot: Modern, hőszigetelt műanyag nyílászárók. Rendszeresen karbantartott víz- és villanyhálózat, így a műszaki biztonság garantált. Egyedi konvektoros fűtés, amivel pontosan szabályozhatja saját rezsiköltségét. Konyha: Jó állapotú, esztétikus konyhabútorral felszerelt, amely azonnal használatba vehető. Emelet: 4. emelet (zárószint), ami garantálja a nyugalmat - nincs feletti szomszéd, nincs áthallás! OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Babaváró, Falusi CSOK, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítem ügyfeleim! Referenciaszám: M328921