+17 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 8992737
Referenciaszám: M328457
Feltöltve: 12 napja
Encs eladó téglalakás 2+2 fél szobás: 35 millió Ft
35 millió Ft
267,2 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
131 m²
2+2 fél szoba
2. emelet

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Eladásra kínálunk Encs főutcáján, a Petőfi utcán egy 131 nm-es, nappali + 3 szobás, 2. emeleti társasházi lakást közvetlenül az MBH Bank mellett. A részben tetőtéri lakásban 50 nm-es tágas nappali (erkéllyel), abból nyíló konyha, 1 + 2 kisebb méretű szoba és fürdőszoba (wc-vel) található. A lakáshoz tartozik a lépcsőházban egy tárolószekrény és ha még az is kevés lenne a tárolásra, az emeleten további szekrények is elhelyezhetők, mert a szint kovácsoltvas ajtóval külön lezárható. A fűtés zárt rendszerű cirkóval van megoldva, a nappaliba légkondícionáló került. A lakás korábban felújításra került, mely érintette a két db tetőtéri ablak és a gázkazán cseréjét, a gipszkartonozást és a festést.
Van egy óriási padlás is, ami majdnem akkora mint a lakás és még beépíthető. Jelenleg OSB lappal és szigetelőanyaggal szigetelt és lenyitható létrán lehet feljutni, de ide még egy lakás kialakítható.
A lakáshoz udvarhasználati lehetőség, parkolási lehetőség van, de 1 vagy két garázs valamint egy 10 négyzetméteres tároló is vásárolható hozzá külön áron.
A lakás tehermentes, üresen áll és azonnal beköltözhető.
Nagycsaládosoknak akár CSOK-kal is ideális, a meglévő három háloszobán kívül a padlásrészben további 2-3 szoba alakítható ki.
Az M3 sztrádától 1 km-re van. SPAR és PENNY 1 km. Ha hirdetésem felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal!
Tulajdonságok
Téglalakás
Átlagos
Gázkazán
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 439 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
150 624 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás